Увійти

Коліматорні приціли

Початкові стрільці зазвичай зазнають певні проблеми з точністю влучання, оскільки справа ця зовсім не проста. Щоб полегшити новачкам це завдання, талановиті інженери створили коліматорний приціл. Такий приціл працює на основі коліматора.

Коліматор - цей пристрій, який не має фокусу, тому процес прицілювання істотно полегшується.

Приціл-коліматор працює за рахунок відображення світлових променів від видаленого об'єкту або об'єктів і отримання цих променів самим об'єктивом. Цей оптичний прилад має прицільну марку (маркер), яку у свою чергу видно за рахунок підсвічування, на відміну від відкритих прицільних пристосувань.

У коліматорних прицілах необхідно поєднати тільки прицільну марку і ціль, що дозволяє застосовувати коліматорний приціл для гладкоствольної зброї (ІЖ-27, МР-153, Сайга та інші), при стрільбі по цілі, що летить або швидко переміщається.

Втім, застосування коліматорного прицілу для пневматики також спрощує і прискорює підвищення влучності стрільби.

В основному коліматорні приціли застосовуються для наведення на ціль при незначних відстанях і гарних погодних умовах, коли ціль є рухливою або коли немає часу для дуже точного пострілу.

Головними перевагами коліматорного прицілу є точність і швидкість наведення на мету у сутінках і при денному освітленні.

Кожен коліматорний приціл герметичний, оскільки усередині приціл наповнений сухим азотом.

Існують коліматорні приціли, які відрізняються один від одного певними технічними аспектами. Так, розрізняють наступні види коліматорних прицілів :

  • активні коліматорні приціли - працюють незалежно від часу доби, оскільки забезпечені джерелом живлення;
  • пасивні приціли - можуть використовуватися тільки за наявності сонячного світла та іноді увечері, але вони не вимагають підживлення енергією;
  • стереоскопічні приціли характеризуються тим, що стрілець повинен прицілюватися, використовуючи обидва ока;
  • наскрізний приціл - можна цілитися як двома очима, так і одним;
  • відкриті коліматорні приціли - компактніші, також мають приємний зовнішній вигляд;
  • закриті - відрізняються більшою довговічністю та захищеністю від механічної дії, але, як правило, важче і більше.

Коліматорні приціли Safari мають надійну конструкцію і здатність витримувати підвищені навантаження. Коліматорні приціли Safari тестувалися в наших умовах і продемонстрували дуже гарні показники удароміцності та морозостійкості.