Увійти

Коліматорні приціли

Початкові стрільці зазвичай зазнають певні проблеми з точністю влучання, оскільки справа ця зовсім не проста. Щоб полегшити новачкам це завдання, талановиті інженери створили коліматорний приціл. Такий приціл працює на основі коліматора.

Коліматор - цей пристрій, який не має фокусу, тому процес прицілювання істотно полегшується.

Приціл-коліматор працює за рахунок відображення світлових променів від видаленого об'єкту або об'єктів і отримання цих променів самим об'єктивом. Цей оптичний прилад має прицільну марку (маркер), яку у свою чергу видно за рахунок підсвічування, на відміну від відкритих прицільних пристосувань.

У коліматорних прицілах необхідно поєднати тільки прицільну марку і ціль, що дозволяє застосовувати коліматорний приціл для гладкоствольної зброї (ІЖ-27, МР-153, Сайга та інші), при стрільбі по цілі, що летить або швидко переміщається.

Втім, застосування коліматорного прицілу для пневматики також спрощує і прискорює підвищення влучності стрільби.

В основному коліматорні приціли застосовуються для наведення на ціль при незначних відстанях і гарних погодних умовах, коли ціль є рухливою або коли немає часу для дуже точного пострілу.

Головними перевагами коліматорного прицілу є точність і швидкість наведення на мету у сутінках і при денному освітленні.

Кожен коліматорний приціл герметичний, оскільки усередині приціл наповнений сухим азотом.

Існують коліматорні приціли, які відрізняються один від одного певними технічними аспектами. Так, розрізняють наступні види коліматорних прицілів :

 • активні коліматорні приціли - працюють незалежно від часу доби, оскільки забезпечені джерелом живлення;
 • пасивні приціли - можуть використовуватися тільки за наявності сонячного світла та іноді увечері, але вони не вимагають підживлення енергією;
 • стереоскопічні приціли характеризуються тим, що стрілець повинен прицілюватися, використовуючи обидва ока;
 • наскрізний приціл - можна цілитися як двома очима, так і одним;
 • відкриті коліматорні приціли - компактніші, також мають приємний зовнішній вигляд;
 • закриті - відрізняються більшою довговічністю та захищеністю від механічної дії, але, як правило, важче і більше.

Коліматорні приціли Safari мають надійну конструкцію і здатність витримувати підвищені навантаження. Коліматорні приціли Safari тестувалися в наших умовах і продемонстрували дуже гарні показники удароміцності та морозостійкості.

Травматичний пістолет SAFARI GP-910, калібр 9 Р.А.

Бажаєте придбати напівавтоматичний пістолет українського виробництва, який дозволить Вам однаково зручно використовувати його правою і лівою рукою? Вам потрібний надійний і легкий у використанні засіб захисту? Тоді травматичний пістолет SAFARI GP-910 калібру 9 Р.А. не смертельної дії - це саме те, що Ви шукаєте.

Чому саме ця модель? По-перше, це високий рівень эргономичности. Він прекрасно підійде для будь-якого користувача, неважливо правша він або лівша. Таку можливість дає дубльована з обох боків система важелів, таких як затримки затворів, кнопки фіксатора магазину і важелі запобіжника.

gp910 10По-друге, пістолет відрізняється високою міцністю і надійністю, оскільки виконаний з високоміцних полімерів, які пройшли велику кількість випробувань і проб. Користуючись цією моделлю, Ви завжди можете бути упевнені в тому, що у будь-який момент він забезпечить вам повну безпеку. Пістолет SAFARI GP-910 має полімерну рамку, місткий магазин, суцільносталевий затвор, що фрезерується. Також модель оснащена надійною системою запобіжників, яка надає Вам можливість блокувати курок у бойовому положенні. SAFARI GP-910 - це напівавтоматичний пістолет з відмінним балансуванням, що робить його дуже зручним як у використанні, так і при постійному носінні. Вага пістолета 840 грам з порожнім магазином, місткість якого складає 15 патронів.

gp910 11По-третє, модель SAFARI GP-910 створена спільно з чехословацькими розробниками зброї заводу Grand Power на базі бойової версії цього пістолета. Завдяки цьому пістолет має усі необхідні властивості, які характерні для якісного та надійного продукта. Не пропустіть свій шанс та забезпечте собі безпеку, придбавши новий SAFARI GP-910.

Універсальний мисливський костюм Jahti Jakt PRO

У країнах колишнього СРСР найпоширенішим мисливським одягом був і є армійський камуфляж, з додаванням ватника в зимовий час. Проте, усе більш широке поширення сьогодні отримує одяг, спеціально створений для мисливців. У Фінляндії, де мисливців дуже багато і клімат якої схожий з нашим, шиють саме такий одяг. Найцікавішим нам здався костюм Pro від Jahti Jakt.

jahti 1

 

Особливості конструкції:

Костюм позиціонується як спеціальний мисливський одяг для будь-яких кліматичних умов і складається з повного комплекту одягу: від вовняних термошкарпеток до двосторонньої кепки-вушанки. Костюм водонепроникний, непродуваємий і має "дихаючі" властивості - це забезпечується наявністю мембранного шару. Зовнішня тканина не шарудить. Для блокування запаху людини у складі тканини є срібна нитка (система блокування запаху Scentech).

jahti 2

Для полювання у відносно теплу пору року під верхню куртку і брюки вдягається перший, тонкий шар термобілизни. У холод до нього додається другий, зігріваючий шар, з флісу. Для додаткового захисту шиї і зони трахеї є манішка. Для безпеки на загородніх полюваннях, в комплект входить яскраво-помаранчевий жилет. Куртка і брюки мають безліч кишень, дуже зручних по розташуванню і продуманих конструктивно. Плечі куртки і кишені брюк посилені шкірою. Куртка подовжена, добре закриває тазовий пояс. Капюшон, що пристібається, має каркасну вставку у вигляді "козирка", регулюється за об'ємом і доповнюється зручним накомарником. Не забули фіни і про можливість додаткової вентиляції. Верхній одяг має можливість індивідуальної підгонки.

Стислі ТТХ:

1. Виробник: Jahti Jakt, Фінляндія

2. Модель - Pro

3. Температурний діапазон: від +20 до –25

4. Розмірний ряд: XXS(42) – XXXXL(62)

jahti 3

Переваги

1. Дуже легкий та теплий

2. Комфортний: не промокає і відводить вологу від тіла

3. Не заважає рухам

4. Повна комплектація

5. Пошитий якісно та з сучасних матеріалів

Вади:

1. Розмір одягу «зав'язаний» на ріст

jahti 4

Резюме: Виробник в рекламі цього костюма обіцяє багато що. Але костюм дійсно хороший. Фіни люблять полювання і свій одяг роблять з толком і якісно. Заслуговує поваги ідея робити не просто куртку і брюки, а продавати відразу повний і збалансований комплект одягу.

Деталізація конструкції костюма PRO від Jahti Jakt

Куртка

Брюки

Бірки

Манішка

Термобілизна

Капюшон

Кепка

Накомарник

Травматичний револьвер «SAFARI 820G»

Травматический револьвер Safari 820G (пластик)

Травматичний револьвер "SAFARI 820G" (САФАРІ 820G) з 1999 року випускає ТОВ "ЛАТЕК", м. Харків, Україна. "SAFARI 820G" є модифікацією бойового легкосплавного револьвера "HOLEK mod.820" чеської фірми "ALFA-PROJ". 

Травматичний револьвер "SAFARI 820G" виготовляється зі сталі (у старих версіях із сплаву), він "всеїдний" і новий "SAFARI" може споряджатися не лише револьверними патронами, але і звичайними пістолетними калібру 9 мм P.A. (пістолетним 9х22 і револьверним 9х17).

Сталевий барабан, розрахований під два типи патронів, є фірмовою розробкою ТОВ "ЛАТЕК".Травматичний револьвер Safari 820G з пластиковою рукоюткою Барабан відкидний, лівобічний, з центральним екстрактором, обертається проти годинникової стрілки і розрахований на 6 патронів.Частина деталей револьвера "SAFARI 820G" поставляються з Чехії, УСМ і ствол виготовляються на виробничих потужностях ТОВ "ЛАТЕК". Внутрішній діаметр ствола травматичного револьвера "SAFARI 820G" складає 7,5мм (ранні версії до 2004 року 9мм), довжину 51 мм.

"ЛАТЕК" так само самостійно виготовляє декілька видів дерев'яних рукояток для револьвера. Травматичний револьвер "SAFARI 820G" випускається в воронованому і нікельованому виконанні з різними варіантами виконання рукояті - горіх, бук, пластик і щільна гума з металевими вставками усередині.

Конструктивно револьвер складається з трьох основних деталей (рамки, ствола, барабана з центральним екстрактором, що обертається) і ударно-спускового механізму. Ударно спусковий механізм револьвера "SAFARI 820G" курковий, подвійної дії. Деталі УСМ виконані із сталі. Бойок встановлений усередині рамки, бойова пружина розміщена в рукоятці. Травматичний револьвер Safari 820G з буковою рукояткоюЗапобіжника у травматичного револьвера "SAFARI 820G" немає. Безпека забезпечується внутрішнім запобіжником курку і значним зусиллям, яке необхідно прикласти для виконання пострілу. При ненатиснутому спусковому гачку спеціальна деталь не дозволяє бойку стикатися з капсулем.

Револьвер "SAFARI 820G" обладнаний простими нерегульованими прицільними пристосуваннями мушка на кінці ствола і целік у формі подовжньої канавки на верхній поверхні рамки.

Технічні характеристики травматичного револьвера «SAFARI 820G»:

 • калібр – 9мм;
 • довжина ствола - 51мм;
 • довжина револьвера - 176мм;
 • висота револьвера - 116мм;
 • ширина револьвера - 37мм;
 • маса револьвера без патронів - 670г;
 • маса з патронами - 700г;
 • дальність ефективної дії - 3,5-5м;
 • практична скорострільність - 20 пострілів за хвилину;
 • початкова швидкість вильоту кулі - 320м/с;
 • місткість барабана, патронів - 6 шт.;
 • ударно-спусковий механізм куркового типу подвійної дії (SA/DA);
 • зусилля спуску заздалегідь зведеного курку - 24,5 (2,5) + 2,94 (0,3) Н (кгс);
 • поперечне розсіювання при стрільбі на дистанції 5м - не більше 100мм;

Тестовий відстріл пістолетних травматичних патронів "МАС" з револьвера "SAFARI 820G" через хронограф ИБХ-731 показав середню швидкість польоту кулі на відстані 1,5 метри від дульного зрізу 420м/с, енергетика 61,74Дж і швидкість 370м/с на відстані 3,5 метри, енергетика 47,91Дж. Відстріл тих же самих патронів в аналогічних умовах з пістолета "Форт-12Р", показав середню швидкість польоту кулі на відстані 1,5 метра від дульного зрізу 376м/с, енергетика 49,48Дж. Швидкість польоту кулі на відстані 3,5 метри склала 339м/с, енергетика 40,22Дж. Нікельований травматичний револьвер Safari 820G з горіховою рукояткою

Отримані дані свідчать про те, що при використанні сертифікованого патрона "МАС", на відстанях від 1,5 до 3,5 метрів від дульного зрізу до мети, револьвер "SAFARI 820G" трохи виграє у пістолета "Форт-12Р". Можна припустити, що справа у внутрішніх діаметрах стволів, що істотно різняться, у тестового ФОРТУ - 5,6 мм, у САФАРІ - 7,5 мм, але це лише наші припущення.

В цілому "SAFARI 820G" це хороший компактний револьвер, відносно легкий. Сама конструкція револьвера гарантує виняткову надійність і безвідмовність в роботі, хоча по кількості патронів у барабані, швидкості і зручності перезарядки будь-якому револьверу до пістолетів з місткими магазинами далеко. Гарантійна безвідмовна робота револьвера, за заявою виробника, не менше 5000 пострілів. Одна з найважливіших позитивних якостей нового травматичного револьвера "SAFARI 820G" - можливість використати для стрільби пістолетних патронів, що знімає багато обмежень і пов'язані з цим незручності.

Вивчаючи відгуки досвідчених стрільців, реальних власників револьвера, і думку тих, хто володіє декількома одиницями травматичної зброї, ми зробили висновок, що "SAFARI 820G" один з найпопулярніших травматичних револьверів в Україні. За останні десять років було випущено близько 6000 екземплярів цієї зброї, що для українського ринку з його "обмеженою специфікою" зовсім не мало.

Перша в Україні пневматична гвинтівка "ЧАЙКА"

Перша в Україні пневматична гвинтівка "ЧАЙКА" утворювалася виробничим колективом підприємства Латек на протязі 2009-2011р.

При цьому були по можливості враховані переваги та вади існуючих аналогічних моделей різних виробників.

У підсумку було отримано стандартну, на перший погляд, «переломку», яка має наступні позитивні особливості:

 • швидкість легкої пулі 305м/с;
 • повністю сталева прицільна планка, що регулюється в двох площинах, що суттєво підвищує надійність та довготривалість цього важливого вузлу;
 • з цією ж ціллю зроблено закриту (захищену) мушку;
 • для полегшення процесу заряджання гвинтівки збалансовано та зменшено зусилля перелому;
 • ударно-спусковий механізм оригінальної конструкції забезпечує легкий та надійний спуск;
 • наявність запобіжника дозволяє уникнути небажаних пострілів;
 • ресурс гвинтівки було доведено до 10 000 та більше робочих циклів;
 • суттєво зменшена вторинна віддача пружинно-поршнньової групи при пострілі;
 • завдяки застосуванню спеціального мастила усунено ефект дизелювання;
 • значно збільшено ресурс манжети;
 • початкова швидкість кулі завжди залишається постійною;
 • вага гвинтівки зайняла достійне місце в ряду аналогічних моделей – 2,7 кг (GAMO Vaiper-X 2,4кг, Hatsan-70 3,1 кг).

Короткий огляд швейцарських ножів Victorinox та Wenger

Складні ножі швейцарської фірми Victorinox по праву завоювали світову популярність як інструмент, що має найбільшу кількість функцій у безлічі комбінацій. Це дозволяє використовувати його в найрізноманітніших ситуаціях для вирішення самих різних завдань. Також в категорії швейцарських армійських ножів (Swiss Army knives, далі SAK) знаходяться вироби фірми Wenger, що відрізняються від вікторіноксовських формою колодки та деяких інструментів, а також відсутністю у більшості моделей знімних інструментів, що іноді є недоліком. Wenger-и також відрізняються формою і розмірами клинків (особливо в серії Ranger, де клинок довший, на 111 мм ніж у Victorinox), а також іншою формою деяких інструментів (відкривачки для консервів, шило, ножиці та ін.)

В магазині «Сафарі Зброя» широко представлені обидва бренди цих перевірених часом швейцарських ножів.

Не лише городяни, але і багато мисливців, рибалки і туристи вважають за краще мати у своєму багажі багатофункціональний ніж SAK, адже навіть маленький ніж здатний виконувати безліч функцій. Ножі розрізняються по декількох загальних категоріях: по довжині колодки та її формі:

 • 58мм (серія Classic);
 • 74 мм (серія Elegant);
 • 84мм(серії SAK та Elegant);
 • 91мм (серія large SAK);
 • 93мм (серія Pioneer);
 • 111мм (серії з фіксацією клинка та службових ножів-мультитулів);

по наборах інструментів і кількості рядів і так далі. Як правило, ножі з найкоротшим клинком позиціонуються як декоративні або манікюрні, що і підтверджується набором інструментів, що включаються до них - найчастіше клинок доповнений ножицями і пилкою для нігтів. Ножі з довжиною основного клинка в 60мм (довжина колодки 91-93мм) є найбільш універсальними для експлуатації в міських умовах, але можуть бути використані і на природі. Ножі з клинком 90мм (колодка 111мм), як правило, позиціонуються як ножідля виходу на природу(outdoor knives) та службові(service knives) як правило, забезпечені фіксатором клинка 2 типів : із замиканням пластиною (liner lock) та штифтом з подальшим відмиканням клавішею збоку. Проте, це не виключає застосування їх в міських умовах, що і підтверджує наявність в них "міських" функцій, наприклад, філіпсовської викрутки під хрестоподібний шліц або плоскогубців.

Як же вибрати свій, що задовольняє більшості потреб, SAK? Треба визначитися, для чого планується його використати. Ножу для міського носіння, як правило, досить довжини основного клинка в 60мм. Для похідних ножів оптимальніший довгий клинок. Ножі, що мають 2 і більше рядів інструментів, в якості обов'язкового набору містять відкривачку для пляшок з жалом плоскої викрутки на кінці, відкривачку консервних банок з малою плоскою викруткою, знімні інструменти (пінцет та штопор). На протилежній стороні теж є інструменти, кількість і підбір яких залежать від кількості рядів, а також від моделі: існує немало victorinox 5моделей, які відрізняються заміною філіпсовської викрутки на штопор. З додаткових інструментів, що також часто використовуються більшістю, треба назвати ножиці, пилку по дереву, а на притилежному боці колодки – шило, штопор та/або філіпсовську викрутку.

Слід пам'ятати, що більша кількість інструментів спричиняє за собою збільшення товщини колодки, а отже, збільшує вагу та знижує зручність носіння і

користування ножем. Для ножів з фіксацією леза існує декілька моделей із замиканням клинка пластиною лайнера (а також протилежного до клинка

victorinox 7

інструменту; зазвичай це відкривачка для пляшок). Такий замок менше схильний до засмічення і зносу, але відкривається трохи складніше, ніж сполучений з клавішею збоку

штифтовий замок. Існують моделі з "одноруким" відкриванням клинка, але їхня перевага в повсякденному житті сумнівна. Наявність в ножі всіляких електронних гаджетів - годинника, ліхтарів, флэш-карт пам'яті і тому подібне - мабуть, лише данина моді, вона перетворює надійний ніж на черговий стильний аксесуар. victorinox 8

Рушниця одноствольна самозарядна "Алтай Trap"

Рушниця одноствольна самозарядна "Алтай Trap"

Рушниця одноствольна самозарядна "Алтай Trap" працює за принципом відведення частини порохових газів з каналу ствола в газову камеру через два симетричні отвори.

Магазин трубчастий підствольний, змінної місткості. Подання патронів в патронник елеваторного типу здійснюється знизу, екстракція гільз - бічна. Затвір рушниці - подовжньо-ковзає із замиканням бойовою личинкою, що коливається, - так званим клином (клинове замикання).

Ударно-спусковий механізм - курок, анкерного типу. Рушниця оснащена неавтоматичним кнопковим запобіжником, який розташований в тильній частині спускової скоби. Для індикації його положення призначена червона смужка на кнопці запобіжника. Рушниця спеціалізована для стрільби мисливськими і спортивними дрібовими і кульовими патронами, а також патронами класу "магнум".

Ствол. Матеріалом для виготовлення ствола рушниці є суцільні заготовки зі сталі марки 42CrMo4(4140). Строго кажучи, стволи з прутків заготовок виходять шляхом глибокого їх свердління і потім точного хонінгування каналів. Деталі ствола і вентильована прицільна планка рушниці "Алтай Trap" припаюються методом срібної пайки в пічах. Ширина прицільної планки у ствольної коробки - 7 мм зі збільшенням через 5,5 см до 10 мм і так до дульного зрізу ствола. Довжина ствола рушниці "Алтай Trap" в позитивну сторону відрізняється від такої у базовій моделі і складає 760(!) мм, що дозволяє успішно полювати на пернатих на перельоті або вести спортивну стрільбу на трапі (власне ця особливість рушниці і винесена в назву самої моделі). Кожен ствол випробуваний стрільбою патроном високого тиску, що розвиває тиск 1200 бар. Внутрішня поверхня каналу ствола покривається шаром твердого хрому завтовшки 18 мікрон, а зовнішня поверхня ствола має більш високий клас обробки, ніж модель "Алтай".

Змінні чоки. Рушниця комплектується набором змінних чокових втулок, які угвинчуються в дульну частину каналу ствола. Набір складається з п'яти дульних звужень: циліндр(0); слабкий чок (0,25мм); напівчок (0,5 мм); середній чок (0,75мм) і чок (1,0 мм).

Стволова коробка рушниці виготовляється з твердого, але легкого титаново-алюмінієвого сплаву марки 7075-Т6, його застосовують також в літакобудуванні. Застосування легкого сплаву в цій рушниці можливе, оскільки стволова коробка не підлягаю впливу сильних ударних навантажень, що виникають під час пострілу (замикання відбувається шляхом заскакування сталевої бойової личинки затвору (клину, що коливається) в паз сталевого хвостовика ствола; стволова ж коробка при цьому залишається "розвантаженою").

Ложа. Елементи ложі рушниці виготовляються з високоякісного відбірного горіха комлевої частини дерева і обробляються спеціальної вологовідштовхуючою сполукою. Приклад типу - "Монте-Карло", дуже зручний для стрільби навскид, оснащений вентильованим потиличником-амортизатором, що поглинає значну частину імпульсу віддачі при стрільбі потужними патронами.

Ця надійна і невибаглива в експлуатації самозарядна далекобійна рушниця для полювання і спортивної стрільби найближчим часом виявиться на прилавках збройових магазинів, радуючи погляди українських мисливців і любителів стендової стрільби.

Револьвер Флобера Safari РФ-431 з буковою рукояткою4361 грн.
Револьвер Флобера Safari РФ-431 з буковою рукояткоюРевольвер Флобера Safari РФ-431 з буковою рукояткою
Револьвер Safari РФ-431з буковою рукояттю призначений для спортивно-тренувальної стрільби з використанням 4мм набоїв Флобера, споряджених свинцевою кулькою 0,5г та піротехнічним зарядом. Сталевий УСМ забезпечує гарантійну роботу револьверу до 5000 пострілів.
Револьвер під патрон Флобера Safari РФ-431 з пластиковою рукояткою4219 грн.
Револьвер під патрон Флобера Safari РФ-431 з пластиковою рукояткоюРевольвер під патрон Флобера Safari РФ-431 з пластиковою рукояткою
Револьвер Safari РФ-431 (під патрон Флобера з пластиковою рукояткою) призначений для спортивно-тренувальної стрільби з використанням 4мм патрону Флобера, спорядженого свинцевою кулькою 0,5г та піротехнічним зарядом. Сталевий УСМ забезпечує гарантійну роботу револьверу на 5000 пострілів.
Пневматична гвинтівка "Чайка"2250 грн.
Пневматична гвинтівка ЧайкаПневматична гвинтівка Чайка
Пневматична гвинтівка "Чайка" модель 01 з витою пружиною забезпечена повною заводською гарантією та, відповідно, усіма запасними частинами.
Револьвер Safari РФ-431 з горіховою рукояткою (під патрон Флобера)4903 грн.
Револьвер Safari РФ-431 з горіховою рукояткою (під патрон Флобера)Револьвер Safari РФ-431 з горіховою рукояткою (під патрон Флобера)
Воронований револьвер з горіховою рукояткою Safari РФ-431 призначений для спортивно-тренувальної стрільби. У якості набоїв використовуються 4мм патрона Флобера, споряджений свинцевою кулькою вагою 0,5г та піротехнічним зарядом. Сталевий УСМ забезпечує гарантійну роботу револьверу понад 5000 пострілів.
Пневматична гвинтівка "Чайка" модель 122640 грн.
Пневматична гвинтівка Чайка модель 12Пневматична гвинтівка Чайка модель 12
Пневматична гвинтівка "Чайка" модель 12 від заводу-виробника "Латек" з газовою пружиною - нова модель пружинно-поршньової пневматичної гвинтівки з переломним стволом для взводу.
Гвинтівка барабанного типу "Safari Sport"3880 грн.
Гвинтівка барабанного типу Safari SportГвинтівка барабанного типу Safari Sport
Представляємо Вам новинку від заводу "Латєк" - гвинтівку барабанного типу під патрон флобера 4 мм "SAFARI SPORT"
Гвинтівка пневматична "Чайка" модель 112535 грн.
Гвинтівка пневматична Чайка модель 11Гвинтівка пневматична Чайка модель 11
Пневматична гвинтівка "Чайка" модель 11 від заводу-виробника "Латек" з газовою пружиною забезпечена повною заводською гарантією та, відповідно, усіма запасними частинами.
Пневматична гвинтівка "Чайка" модель 12м3420 грн.
Пневматична гвинтівка Чайка модель 12мПневматична гвинтівка Чайка модель 12м
Пневматична гвинтівка "Чайка" модель 12м від виробника - завода "Латек" з саундмодератором, ортопедичним прикладом та моноблоком.
Оптичний приціл Safari HQ 315 4-16x40AOE2138 грн.
Оптичний приціл Safari HQ 315 4-16x40AOEОптичний приціл Safari HQ 315 4-16x40AOE
Прицільна сітка оптичного прицілу HQ315 має крестовидну форму. Приціл має підствітку з регульованим рівнем яскравості, від 0 (вимкнено) до 11 (найяскравіший рівень).
Оптичний приціл Safari HQ 346 4х40855 грн.
Оптичний приціл Safari HQ 346 4х40Оптичний приціл Safari HQ 346 4х40
Оптичний приціл Safari HQ 334 має просвітлені лінзи, які забезпечують точне та яскраве зображення цілі. Даний приціл не викривляє зображення на відстані 100 ярдів, є ударостійкими, вологонепроникними та протитуманними.
Оптичний приціл Safari HQ 350 3-9х32912 грн.
Оптичний приціл Safari HQ 350 3-9х32Оптичний приціл Safari HQ 350 3-9х32
Оптичний приціл Safari HQ 334 має просвітлені лінзи, які забезпечують точне та яскраве зображення цілі. Даний приціл не викривляє зображення на відстані 100 ярдів, є ударостійкими, вологонепроникними та протитуманними.
Гладкоствольна рушниця Altay Trap 12 калібр орех19099 грн.
Гладкоствольна рушниця Altay Trap 12 калібр орехГладкоствольна рушниця Altay Trap 12 калібр орех
Мисливська гладкоствольна одноствольна самозарядна рушниця Altay Trap 12 калібру виробництва завода "Латек". Функціоную за принципом відводу частини порохових газів з каналу ствола до газової камери через два симетричних отвори.
Гладкоствольна рушниця Altay 12 калібру горіх11859 грн.
Гладкоствольна рушниця Altay 12 калібру горіхГладкоствольна рушниця Altay 12 калібру горіх
Мисливська гладкоствольна газоотвідна напівавтоматична рушниця Altay 12 калібр горіх.
Оптичний приціл Safari HQ 351 3-9х401140 грн.
Оптичний приціл Safari HQ 351 3-9х40Оптичний приціл Safari HQ 351 3-9х40
Оптичний приціл Safari HQ 334 має просвітлені лінзи, які забезпечують точне та яскраве зображення цілі. Даний приціл не викривляє зображення на відстані 100 ярдів, є ударостійкими, вологонепроникними та протитуманними.
Оптичний приціл Safari HQ 317 6-24x50АО2395 грн.
Оптичний приціл Safari HQ 317 6-24x50АО
Оптичний приціл Safari HQ 317 з регулюємим переднім об'ективом дозволяє максимально збільшити фокус сітки, виправляючи при цьому похибку самого прицілу. Якщо ціль знаходиться на ближній дальності, ніж при фокусуванні, тоді необхідно провести корекцію зміщення для запобігання недостовірностей. Даний оптичний приціл не викривлює зображення на відстані 100 ярдів, є ударостійким, вологонепроникним та протитуманним.
Гладкоствольна рушниця Altay Camo 12 калібр13540 грн.
Гладкоствольна рушниця Altay Camo 12 калібрГладкоствольна рушниця Altay Camo 12 калібр
Мисливська гладкоствольна напіватоматична газоотвідна рушниця Altay Camo 12 калібр.
Гладкоствольна рушниця Altay 20 калібр пластик11859 грн.
Гладкоствольна рушниця Altay 20 калібр пластикГладкоствольна рушниця Altay 20 калібр пластик
Мисливська гладкоствольна гозоотводна напівавтоматична рушниця Altay 20 калібра у пластику виробництва заводу Латек.
Травматичний револьвер SAFARI 820G, чорний/бук8894 грн.
Травматичний револьвер SAFARI 820G, чорний/букТравматичний револьвер SAFARI 820G, чорний/бук
Травматичний револьвер Safari 820G виробництва заводу "Латек" зі сталевим барабаном розроблений для стрільби пістолетними патронами 9 PA. Сталеві деталі УСМ револьвера визначають його високу гарантійну напрацьовку - 5000 пострілів.
Травматичний револьвер SAFARI 820G, чорний/горіх9350 грн.
Травматичний револьвер SAFARI 820G, чорний/горіхТравматичний револьвер SAFARI 820G, чорний/горіх
Травматичний револьвер Safari 820G виробництва заводу "Латек" зі сталевим барабаном розроблений для стрільби пістолетними патронами 9 PA. Сталеві деталі УСМ револьвера визначають його високу гарантійну напрацьовку - 5000 пострілів.
Травматичний пістолет SAFARI GP-910, калібр 9 Р.А.18158 грн.
Травматичний пістолет SAFARI GP-910, калібр 9 Р.А.Травматичний пістолет SAFARI GP-910, калібр 9 Р.А.
SAFARI GP-910 - напівавтоматичний пістолет калібру 9 P.A. для стрільби пістолетними патронами несмертельної дії. GP-910 поєднує у собі усі основні якості бойового пістолета: рамка з міцного та легкого полімерного матеріалу, що забезпечує надійність і міцність, місткий магазин, надійна система запобіжників з можливістю блокування курку як на бойовому, так і на запобіжному взводі, невеликий розмір, хороше балансування - роблять його зручним для постійного носіння.
Травматичний револьвер SAFARI 820G, чорний/резина-метал9151 грн.
Травматичний револьвер SAFARI 820G, чорний/резина-металТравматичний револьвер SAFARI 820G, чорний/резина-метал
Травматичний револьвер Safari 820G виробництва заводу "Латек" зі сталевим барабаном розроблений для стрільби пістолетними патронами 9 PA. Сталеві деталі УСМ револьвера визначають його високу гарантійну напрацьовку - 5000 пострілів.
Травматичний пістолет Safari MINI кал. 9 мм. пластик (6 патронів)13769 грн.
Травматичний пістолет Safari MINI кал. 9 мм. пластик (6 патронів)Травматичний пістолет Safari MINI кал. 9 мм. пластик (6 патронів)
Компактний та простий у використанні пістолет SAFARI MINI, здобув багатьох шанувальників та надійно зарекомендував себе на збройному ринку України.
Травматичний пістолет Safari MINI кал. 9 мм. горіх (6 патронів)14595 грн.
Травматичний пістолет Safari MINI кал. 9 мм. горіх (6 патронів)Травматичний пістолет Safari MINI кал. 9 мм. горіх (6 патронів)
Компактний та простий у використанні пістолет SAFARI MINI, здобув багатьох шанувальників та надійно зарекомендував себе на збройному ринку України.
Травматичний пістолет Safari MINI кал. 9 мм. горіх/золото (6 патрінов)15450 грн.
Травматичний пістолет Safari MINI кал. 9 мм. горіх/золото (6 патрінов)Травматичний пістолет Safari MINI кал. 9 мм. горіх/золото (6 патрінов)
Компактний та простий у використанні пістолет SAFARI MINI, здобув багатьох шанувальників та надійно зарекомендував себе на збройному ринку України.
Травматичний пістолет Safari MINI кал. 9 мм. пластик (8 патронів)19042 грн.
Травматичний пістолет Safari MINI кал. 9 мм. пластик (8 патронів)Травматичний пістолет Safari MINI кал. 9 мм. пластик (8 патронів)
Компактний та простий у використанні пістолет SAFARI MINI, здобув багатьох шанувальників та надійно зарекомендував себе на збройному ринку України.
Лук Man Kung MK-RB0031556 грн.
Лук Man Kung MK-RB003
Лук Man Kung MK-RB003 надійний і має просту конструкцію, високоякісні матеріали виготовлення - все спрямовано на те, щоб власник Man Kung MK-RB003 зміг довгий час насолоджуватися стрільбою з лука.
Рогатка 9711VA "Speed I"556 грн.
Рогатка 9711VA Speed I
Рогатка 9711VA "Speed I" з анатомічною ручкою, ліктьовим упором і мушкою з цілком.
Моноблок (кріплення для установки прицілу)456 грн.
Моноблок (кріплення для установки прицілу)
Кріплення для установки оптичного прицілу
Мисливська рушниця ПН-001 12к., 710мм, 5+1 (пластик)7326 грн.
Мисливська рушниця ПН-001 12к., 710мм, 5+1 (пластик)
Мисливська гладкоствольна помпова рушниця виробництва заводу "Латек" з довжиною ствола 710мм та ємністю магазина 5+1.
Мисливська рушниця ПН-001 12к., 470мм, 6+1 (пластик)6499 грн.
Мисливська рушниця ПН-001 12к., 470мм, 6+1 (пластик)
Мисливська гладкоствольна помпова рушниця виробництва заводу "Латек". Ствол 470мм, місткість магазину - 6+1. Якісний пластиковий приклад.
Мисливська гладкоствольна помпова рушниця ПН-001 12к. (горіх)7241 грн.
Мисливська гладкоствольна помпова рушниця ПН-001 12к. (горіх)
Помпова гладкоствольна рушниця для полювання, виробництво заводу "Латtк", довжина ствола 470мм, місткість магазину 6+1. горіховий приклад.
Мисливська рушниця ПН-001, L=710 мм., горіх8352 грн.
Мисливська рушниця ПН-001, L=710 мм., горіх
Мисливська гладкоствольна помпова рушниця виробництва заводу "Латек"
Мисливська рушниця Safari ПН-001 12/76, пластик, КОМБО11317 грн.
Мисливська рушниця Safari ПН-001 12/76, пластик, КОМБО
мисливська гладкоствольна помпова рушниця виробництва заводу Латек, L=710 мм. + 470 мм., комбо
Мисливська рушниця Safari ПН-001 12/76, горіх, комбо12514 грн.
Мисливська рушниця Safari ПН-001 12/76, горіх, комбо
Мисливська гладкоствольна помпова рушниця виробництва заводу "Латек" (КОМБО, горіх).
Олива рушнична 50мл17 грн.
Олива рушнична 50млОлива рушнична 50мл
Олива рушнична РЖ застосовується для чищення поверхонь від нагара, мастила і короткочасної консервації усіх видів стрілецької зброї: нарізної, гладкоствольної та пневматичної.
Револьвер Флобера Safari РФ-431М бук1965 грн.
Револьвер Флобера Safari РФ-431М букРевольвер Флобера Safari РФ-431М бук
Новий револьвер Safari РФ-431м повністю українського виробництва призначається для спортивно-тренувальної стрілянини з використанням 4мм патрона Флобера. Гарантія заводу - 5000 пострілів.
Патрони Флобера Dynamit Nobel610 грн.
Патрони Флобера Dynamit NobelПатрони Флобера Dynamit Nobel
Патрони Флобера Dynamit Nobel з подовженою гільзою, калібр 4мм виробництва компанії RWS
Патрони Флобера Sellier & Bellot
Патрони Флобера Sellier & Bellot
Патрони Флобера Sellier & Bellot Randz Curte кал. 4mm short куля - свинцева кулька плакірована міддю. Упаковка 200шт.
Кулі для пневматики Шершень52 грн.
Кулі для пневматики ШершеньКулі для пневматики Шершень
Кулі для пневматичної зброї Шершень в упаковці по 200 штук
8 грн.
Травматичний пістолет Safari TF15935 грн.
Травматичний пістолет Safari TFТравматичний пістолет Safari TF
Новинка від заводу Латек - травматичний пістолет на базі всесвітньо відомого бойового пістолета компанії Tangfolio
Пневматична гвинтівка "Чайка" модель 142640 грн.
Пневматична гвинтівка Чайка модель 14
Пневматична гвинтівка «Чайка» модель 14 - однозарядна гвинтівка з газовою пружиною. Має новий, максимально зручний приклад, виконаний в класичному стилі з високоякісного ПВХ
Кулі для пневматики Скарабей 0,68г67 грн.
Кулі для пневматики Скарабей 0,68г
Кулі для пневматичної зброї Скарабей 0,68г в упаковці по 360 штук
68 грн.
Револьвер під патрон Флобера РФ-441м з буковим руків'ям2190 грн.
Револьвер під патрон Флобера РФ-441м з буковим руківям
Новий револьвер Safari РФ-441м повністю українського виробництва призначений для спортивно-тренувальної стрільби з використанням 4мм патрона Флобера. Гарантія завода - 5000 пострілів.
2305 грн.
90 грн.
17788 грн.
16676 грн.
48 грн.
51 грн.
52 грн.
73 грн.
76 грн.
76 грн.
109 грн.
90 грн.
98 грн.
72 грн.
34 грн.
2537 грн.
1425 грн.
855 грн.
Оптический Прицел ZOS 5312081 грн.
Оптический Прицел ZOS 531
Оптический прицел ZOS HQ 531 4х32CE-AO имеет просветленные линзы, они обеспечивают точное и яркое изображение цели. Данный оптический прицел не искажают картинку на расстоянии 100 ярдов, являются ударостойкими, влагонепроницаемыми и противотуманными.
2395 грн.
969 грн.
46 грн.
72 грн.
46 грн.